3 Sposoby na to, by Twój witraż błyszczał

Nie chodzi tylko o okna, chodzi również o witraże, które mogą upiększyć Twój dom i udekorować go. Projekt witrażu nie jest tak bardzo skomplikowany; wystarczy zastosować się do kilku prostych wskazówek, aby stworzyć oszałamiające okno. Oto kroki, które można wykonać, aby Twój witraż błyszczał.

1. Zacznij od materiału

Materiał okna witrażowego odgrywa istotną rolę w podejmowaniu go błyszczeć i atrakcyjne. To zależy od materiału, czy można zrobić to błyszczące lub nie. Możesz wybierać spośród różnych materiałów, ale najczęściej używanym materiałem jest szkło.

2. Użyj odpowiedniej bejcy

Stain jest ważnym krokiem , jak to pomaga , aby Twoje okno świeci i atrakcyjne . Możesz użyć formy proszku plamy lub cieczy. Więc, upewnij się, aby wybrać odpowiedni plamę dla szkła.

3. Wybierz kolor

Po wybraniu plamy, to jest właściwy czas, aby wybrać kolor okna. Jeśli używasz szkła ciemnego koloru to można dodać trochę złota cień do niego. Jeśli używasz jasny kolor to można zrobić to jasne, dodając trochę białego koloru.

Wniosek:

Tak więc były to trzy kroki, które możesz wykonać, aby twoje witrażowe okno świeciło. Mam nadzieję, że podobał ci się ten artykuł i dostaniesz wiele pomysłów, aby twój witrażowy połysk.