8 najlepszych europejskich sklepów, w których można kupić designerskie torebki

Czy szukasz możliwości zakupu designerskich torebek online? Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule będę dzielił się z Tobą najlepszymi europejskimi sklepami, w których można kupić designerskie torebki online.

1. Elegant

Pierwszym sklepem, który przychodzi mi do głowy jest Elegant. Oferują one szeroką gamę designerskich torebek. Wszystkie torebki są wykonane ze skóry i mają różne wzory i kolory. Sklep oferuje różne wzory torebek jak klasyczna, klasyczna, biker, biker itp. Wszystkie torebki są dostępne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Adres: http://www.eleganthandbagsshop.com/

2. Nasty Gal

Nasty Gal to kolejny świetny sklep, w którym można kupić designerskie torebki online. Sklep sprzedaje tylko designerskie torby. Ich strona jest bardzo prosta, a sklep ma minimalistyczny design. Możesz również znaleźć różne kategorie na stronie internetowej.

Adres: http://www.nastygal.com

3. Beggar’s Closet

Jest to jeden z najlepiej ocenianych sklepów, który oferuje wysokiej klasy designerskie torebki. Oferują one wiele różnych torebek w różnych stylach. Wszystkie torebki są wykonane z prawdziwej skóry i mają unikalną kombinację kolorów. Sklep jest dostępny zarówno online jak i offline.

Adres: http://www.beggarscloset.co.uk/

4. Bottega Veneta

Bottega Veneta to jedna z najbardziej znanych marek w branży modowej. Oferują szeroką gamę torebek i akcesoriów. Strona jest bardzo prosta i znajdziesz na niej różne kategorie.

Adres: http://www.bottegaveneta.com/

5. Jigsaw

Jest to marka, która oferuje najlepszej jakości torebki. Mają ogromną kolekcję torebek, które wszystkie są wykonane z prawdziwej skóry. Ich strona jest bardzo prosta i można na niej znaleźć różne kategorie.

Adres: http://www.jigsaw.com

6. Kering

Kering jest znaną marką dla wysokiej klasy torebek. Oferują szeroki wybór torebek dla mężczyzn i kobiet. Strona ma minimalistyczny design i można na niej znaleźć różne kategorie.

Adres: http://www.kering.com/

7. Burberry

Burberry to znana nazwa w branży modowej. Oferują szeroką gamę torebek, które są wykonane z prawdziwej skóry. Ich strona jest bardzo prosta i ma minimalistyczny design.

Adres: http://www.burberry.com

8. Hermès

Hermès to kolejna znana marka w branży modowej. Oferuje szeroką gamę wysokiej klasy torebek. Wszystkie torebki są wykonane z prawdziwej skóry. Ich strona jest bardzo prosta i ma minimalistyczny design.

Adres: http://www.hermes.com/