Co zabija Helicobacter Pylori?

Ludzki żołądek jest największym organem w naszym ciele i jest miejscem, w którym przechowujemy jedzenie. Kiedy jedzenie przechodzi przez żołądek, jest trawione, a następnie przechowywane w jelicie. W jelicie pokarm jest rozkładany i wchłaniany przez ściany jelita, a następnie trafia do naszego krwiobiegu.

Helicobacter pylori to bakteria, która żyje wewnątrz żołądka i jest odpowiedzialna za wywoływanie chorób żołądka. Gdy Helicobacter pylori znajdzie okazję, dostaje się do żołądka i zaczyna się w nim namnażać. Bakteria ta może przetrwać w żołądku nawet dwa lata.

Najczęstszymi objawami zakażenia Helicobacter pylori są bóle brzucha, nudności, wzdęcia i niestrawność. Czasami zakażenie prowadzi do zapalenia żołądka i wrzodów.

ZABÓJCY HELICOBACTER PYLORI:

Oto pięć najlepszych rzeczy, które mogą zabić Helicobacter pylori.

1. Antybiotyki

Antybiotyki są bardzo skuteczne w leczeniu infekcji Helicobacter pylori. Mogą być stosowane w postaci tabletek, płynów, a nawet kropli. Nie mogą one jednak wyleczyć infekcji, zamiast tego pomagają w jej leczeniu.

2. Leki hamujące wydzielanie kwasu

Inhibitory pompy protonowej (IPP) i antagoniści receptora histaminy 2 (H2RA) mogą być stosowane w leczeniu infekcji. Leki hamujące wydzielanie kwasu zatrzymują wytwarzanie kwasu żołądkowego w żołądku.

3. Bizmut

Bizmut jest związkiem bizmutu i jest bardzo skuteczny w leczeniu infekcji. Jest on dostępny w postaci tabletek lub syropu.

4. Inne leki

Inne leki są również stosowane w leczeniu infekcji. Leki te są dostępne w postaci płynu, tabletek i kapsułek.

5. Probiotyki

Probiotyki to zdrowe bakterie, które znajdują się w produktach mlecznych i sfermentowanej żywności.

Wnioski:

Wszystkie te są top pięć rzeczy, które mogą zabić Helicobacter pylori. Ale najbardziej skutecznym sposobem jest stosowanie antybiotyków. Możesz kupić antybiotyki od farmaceuty, ale możesz też zrobić je w domu. Jest to proste i łatwe do wykonania antybiotyku w domu.

Tak więc, upewnij się, że bierzesz antybiotyki i przestrzegasz wszystkich środków ostrożności, aby wyleczyć infekcję. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post, dzięki za przeczytanie.