5 najlepszych farb do włosów na ciemny blond

Naturalny kolor włosów blond jest bardzo jasny i lśniący, ale gdy przychodzi czas farbowania włosów, stają się one matowe i ciemne. Blond jest jednym z najczęstszych kolorów włosów, ale problem polega na tym, że nie każdy ma blond włosy i kolor może łatwo zanikać.

Jeśli szukasz sposobu na zmianę koloru włosów, to zdecydowanie powinieneś pójść na farbę do włosów blond. Możesz uzyskać jaśniejszy kolor włosów, idąc do salonu i poprosić o zmianę koloru.

Oto kilka pięciu najlepszych farb do włosów ciemny blond.

1. Szampon Garnier Fructis Blonditude

Garnier Fructis to szampon, który sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać jaśniej i błyszczeć. Zawiera on białko i witaminę A, które sprawią, że twoje włosy będą wyglądały na błyszczące.

2. L’Oreal Paris Elvive Colour Rich Bleach

L’Oreal Paris jest popularną firmą dla farb do włosów i ten produkt jest nie mniej niż to. Farba do włosów to niesamowity rozjaśniacz, który sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały na dłuższe i ciemniejsze.

3. Schwarzkopf Brilliant Lightening Hair Color

Schwarzkopf jest jedną z najbardziej znanych firm do farb do włosów, a ich produkty są uważane za jedne z najlepszych farb do włosów. Ich produkty są wzbogacone o mieszankę białka i witaminy B.

4. Paul Mitchell’s Hair Color

Paul Mitchell jest dobrze znaną marką dla farb do włosów, a ich produkty pomogły wielu ludziom uzyskać piękny kolor. Ich produkt zawiera białko i witaminę, które pomogą Ci uzyskać naturalny i naturalny kolor.

5. Rozjaśniacz Pantene Pro V Exact Volume

Pantene to znana i popularna marka farb do włosów. Wprowadzili nowy produkt o nazwie Pantene Pro V Exact Volume. Ten produkt pomoże Ci uzyskać piękny blond kolor i sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać dłużej.

Wnioski:

Mam nadzieję, że wskazówki, którymi się z Tobą podzieliłem, pomogą Ci uzyskać lepsze i bardziej błyszczące włosy. Oto 5 najlepszych farb do włosów w kolorze ciemnego blondu.