Jak pozbyć się pryszczy szybko i łatwo

Kiedy byłam dzieckiem, byłam dość przerażona trądzikiem i pryszczami. Ale teraz jestem wielkim fanem tych skaz skórnych, ponieważ wiem, jak pozbyć się ich szybko i łatwo.

Więc, dowiedzmy się, jak pozbyć się pryszczy szybko i łatwo.

1. Olej kokosowy

Olej kokosowy jest najlepszym środkiem na trądzik. Będzie usunąć zaskórniki, a także białe głowy, jak również. Musisz zrobić mieszankę oleju kokosowego i soli, i używać go jako maski do twarzy. Po tym, umyć twarz ciepłą wodą.

2. Sok z cytryny

Sok z cytryny może być stosowany jako maska do twarzy. Wymieszaj sok z cytryny z miodem i oliwą z oliwek, aby uczynić go skutecznym. Użyj tej maski, jak tylko obudzisz się rano i po 15 do 20 minutach, umyć twarz.

3. Olejek migdałowy

Olej migdałowy to kolejne świetne rozwiązanie na trądzik. Zrób mieszankę oleju migdałowego i miodu i zastosować go na dotkniętym obszarze skóry. Mieszanka będzie oczyścić skórę i uczynić go gładkim.

4. Proszek Neem

Proszek Neem jest naturalnym środkiem na trądzik. Jest on znany ze swoich właściwości antybakteryjnych. Musisz zrobić pastę z proszku neem i soku z cytryny, i zastosować go do dotkniętego obszaru skóry. Umyj twarz po 30 do 45 minutach, a zauważysz różnicę.

Wnioski:

To wszystko na temat How To Get Rid Of Pimples Fast And Easily. Mam nadzieję, że podobał ci się ten artykuł i spróbujesz wyżej wymienionych środków. Daj mi znać, jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego artykułu.